Oferta marketingowa

Jesteśmy w stanie przeprowadzić konsultacje w zakresie marketingu. Możemy również zaoferować kompleksowe usługi w tym zakresie.

Mój zespół dysponuje ogromną wiedzą, praktyką, doświadczeniem m.in. w

  • SEO – pozycjonowaniu stron
  • Wszelkich formach reklam płatnych
  • Budowie witryn internetowych oraz sklepów w oparciu m.in. o takie silniki jak Drupal, Prestashop

W zasadzie nie będę się nawet skupiać na wszystkich elementach, na wszystkich obszarach w jakich działamy. Wystarczy jedna informacja – potrafimy tworzyć marketing, budować procesy sprzedaży.

Potrafimy zaoferować rozwiązania diametralnie różniące się od konkurencyjnych – co jest wynikiem ogromnej wyobraźni jaką wykorzystujemy do naszych działań, naszego procesu twórczego. W tak ważnym i złożonym procesie twórczym jakim jest kreowanie strategii marketingowej – naszym zdaniem wyobraźnia ma kluczowe znaczenie. Zapraszam do artykułu, który opisuje nasze doświadczenia w tym zakresie.

Tam, gdzie agencje reklamowe po prostu uruchamiają reklamy – my dokonujemy kompleksowej analizy, planujemy całą taktykę, rozmawiamy na temat produktu, tworzymy przestrzeń do prezentacji unikalnej treści, której zadaniem jest wytworzenie społeczności wokół danej marki. Pewne rozwiązania praktykowane przez nas są całkowicie autorskie i świat marketingu nie znał ich dotychczas.

Nie gonimy za robotą. Mamy jej pod dostatkiem, realizujemy bowiem w pierwszej kolejności marketing dla naszych licznych projektów. Jeśli mielibyśmy zaangażować się w marketing dla Twojej firmy musiałoby to być konkretne zlecenie, za odpowiednio wysokie honoraria. My oczywiście gwarantujemy wysokie wyniki, najwyższy poziom jakości oraz twórczej myśli.

Osoby, firmy zainteresowane współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu.

Oferta marketingowa